Společnost ARRON ENGINEERING s.r.o. vznikla 22. 4. 2011 zápisem do obchodního rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 178849. V současné době je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, spisová značka C 117312.

Jsme spolehlivá, ryze česká společnost, jejíž hlavní činností je provozování kamenného obchodu RÁJ HADIC.CZ s nabídkou prodeje průmyslových hadic a příslušenství, hydraulických komponentů, průmyslových pryží a podlahovin, upevňovacího, závěsného a kotevního systému, a kompletací hydraulických hadic. Hydraulické hadice kompletujeme na počkání dle požadavků zákazníka.

Usilujeme o to, aby naše firma byla zárukou vysoké kvality všech námi nabízených služeb a prováděných prací, a měla plnou důvěru našich zákazníků. Při každé činnosti kterou provádíme, se soustředíme na maximální dodávanou kvalitu. S využitím znalostí získaných během existence naší společnosti jsme schopni komplexně pokrýt celé spektrum možných požadavků v odvětví průmyslových hadic a hydrauliky.

Orientujeme se na kvalitu, profesionalitu, spolehlivost a operativnost.

 

ZMĚNAPROVOZOVNA JE PŘESTĚHOVÁNA NA NOVOU ADRESU BRNĚNSKÁ 194/7, 674 01 TŘEBÍČ – BÝVALÝ OBJEKT „LEDONY“ (PŘÍMO NAPROTI LIDLU). NOVĚ VZNIKLÉ PROSTORY NÁM UMOŽNILY JEŠTĚ VÍCE ROZŠÍŘIT NAŠI NABÍDKU.

RÁDI VÁM POMŮŽEME S VÝBĚREM.